Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Atsakomybės ribojimas

 

Mūsų interneto svetainės puslapiuose pateikiama informacija apie mūsų įmonę, produktus ir kitas paslaugas. Ji buvo labai kruopščiai ištirta, surinkta ir nuolat atnaujinama. Nors patys esame suinteresuoti turinio tikslumu, išsamumu ir operatyvumu, deja, negalime už jį prisiimti jokios tiesioginės ar netiesioginės atsakomybės. Šiuose puslapiuose pateikiama tik bendro pobūdžio informacija ir ji jokiu būdu nepakeičia medicininių, komercinių ar kitokių patarimų. Dėl šios priežasties draudžiama reikalauti atlyginti žalą, kuri tiesiogiai ar netiesiogiai atsirado dėl interneto puslapių ir juose esančios informacijos naudojimo.

Jei mūsų interneto puslapiuose yra pateikta trečiųjų šalių informacija arba nuoroda į ją, ši informacija neturėtų būti laikoma mūsų rekomendacijomis. Kadangi mes netikriname tokios informacijos tikslumo, operatyvumo ar kitokio teisėtumo, suprantama, kad negalime už ją prisiimti jokios atsakomybės.

Programa, jos turinys, duomenys, vaizdai ir kt. yra saugomi pagal autorių teisių arba kitų komercinės nuosavybės teisių teisės aktus. Be to, norėtume pabrėžti, kad visi gaminių pavadinimai ir kiti atitinkamai pažymėti pavadinimai yra saugomi pagal prekių ženklų įstatymą. Bet koks naudojimas, įskaitant atgaminimą, platinimą ir apdorojimą, leidžiamas tik laikantis teisės aktuose nustatytų apribojimų ir tik gavus įgalioto asmens sutikimą.

Pasiliekame aiškią teisę bet kuriuo metu keisti interneto puslapių turinį.

© UAB Berlin Chemie Menarini Baltic